VIZIJA

Patraukli vaikui ir šeimai, ugdymo (si) standartus atitinkanti institucija, tenkinanti kiekvieno vaiko ugdymo (si) poreikius.

MISIJA

·           Teikti ikimokyklinį, priešmokyklinį ugdymą 1–6 (7) metų amžiaus vaikams ir užtikrinti lygias galimybes vaikų socializacijai.

·           Drauge su šeima ugdyti sveiką, kūrybišką, brandžią, šeimos lūkesčius atliepiančią asmenybę.

VERTYBĖS IR FILOSOFIJA

·           Vaiką gerbiame kaip asmenybę, pripažįstame jo individualumą, saviraiškos vertę, teisę gyventi ir elgtis pagal prigimtį bei asmeninę patirtį.

·           Plėtojame demokratiškus santykius tarp visų ugdymo (si) proceso dalyvių.

·           Siekiame vaikų fizinio, psichinio, socialinio ugdymo bei šeimos ir darželio bendradarbiavimo darnos.