Lapkričio 6-oji-Atšvaito diena.

Kviečiame iš netradicinių medžiagų  kartu su vaikais sukurti  svajonių atšvaitus. Būkime saugūs.

Gamtosauginis komitetas

Visus kviečia tradicinis

,,RUDENS VĖRINYS“

Spalio 2 d. – skelbimų, kvietimų rašymas, kūrybinė veikla iš gamtinės medžiagos (atsakinga Gamtosauginio ugdymo kūrybinė darbo grupė).

Spalio 3 d. – pedagogų paruoštas spektaklis ,,Girinuko pasakojimas“ (atsakinga Gamtosauginio ugdymo kūrybinė darbo grupė).

Spalio 4 d. – „Vitaminų puokštė“ iš sodo ir daržo gėrybių.

Spalio 4 d. – Pasaulinė gyvūnų diena (atsakinga Sveikatingumo kūrybinė darbo grupė).

Spalio 5 d. – Mandalų paradas (atsakinga meninės raiškos kūrybinė darbo grupė).

Spalio 6 d. – išvyka į Pašilių stumbryną. Vyksta 4,6,7,9 grupės. Mažiesiems pramogėlė įstaigoje ,,RUDENS ŠĖLSMAS“
(atsakinga Gamtosauginio ugdymo kūrybinė darbo grupė).

GAMTOSAUGINIS KOMITETAS

Gamtosauginės veiklos planas 2017-2018 m. m. (parsisiųsti dokumentą)

GAMTOSAUGINIS KODEKSAS

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Ingrida Kanapeckienė, narė;
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Snieguolė Rubienė, narė;
Auklėtojos padėjėja Sandra Stražinskienė
„Beržų“ progimnazijos geografijos mokytoja Jurgita Ablėnė, socialinis partneris,narė:
Tėvų atstovė Kristina Švitrienė.

Nuo 2016 m. spalio mėnesio mūsų įstaiga vykdo Aplinkosauginio švietimo fondo TARPTAUTINĘ GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMĄ
Aplinkosauginio švietimo fondas (FEE – Foundation for Enviromental) – 1981 m. įkurta tarptautinė nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija.
Pagrindinis Fondo tikslas– aplinkosauginis švietimas ir visuomenės savimonės kėlimas
Savo tikslus Aplinkosauginio švietimo fondas (FEE) įgyvendina vykdydamas penkias programas: Mėlynosios vėliavos, Miškų pažinimo, Jaunųjų aplinkosaugos reporterių, Žaliojo rakto, Gamtosauginių mokyklų.
Gamtosauginių mokyklų programaorientuoja mokyklas į praktinę gamtosauginę veiklą, skatina mokyklų bendruomenių aktyvumą, ugdo mokinių kūrybiškumą. Gamtosauginės mokyklos nauda – aplinkosauginių žinių augimas, vietinės bendruomenės įtraukimas, vandens bei energijos vartojimo mažinimas, tarptautinių ryšių užmezgimas ir t.t. Programos dalyviai, įvykdę Aplinkosauginio švietimo fondo keliamus reikalavimus, apdovanojami Žaliąja vėliava. Šis apdovanojimas, kaip ir kiti FEE apdovanojimai, suteikiamas vieneriems metams.

Iš viso yra septyni Gamtosauginės mokyklos programos žingsneliai, kuriuos turėtų įgyvendinti mokykla, dalyvaujanti Gamtosauginių mokyklų programoje:

1. Įkurti mokyklos Gamtosauginį komitetą;

2. Atlikti gamtosauginė auditą mokykloje;