„RoboLabas“

„Pūkuotukų“ grupės ugdytiniai vyko į Panevėžio robotikos centrą „RoboLabas“. Vaikai dalyvavo integruotoje veikloje „Raidžių pasaulyje“. Ugdytiniai susipažino  išmaniomis technologijomis ir pagilino  žinias programavimo srityje, mokėsi nusimatyti rezultatą bei kryptingai jo siekti.

„Judu, žaidžiu, mąstau“

13 KLASĖS PAMOKA

Meninio ugdymo mokytoja Sigita ir PU mokytojos Eglė bei Snieguolė pravedė 13 klasės pamoką pedagogų bendruomenei „Judu, žaidžiu, mąstau“. Mokytojos pristatė STEAM veiklas, panaudodamos netradicines ugdymosi priemones ir metodu.

„Vilke, kiek dabar valandų?“

„Pūkuotukų“ grupės vaikai vyko į Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešąją biblioteką, o tiksliau į po dešimties metų visiškai atnaujintas patalpas – Vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos skyriaus erdves. Apžiūrėjome ir susipažinome su naujomis aplinkomis bei sudalyvavome edukacinėje programoje „Sensoriniai skaitymai“. Klausydami skaitomos Debi Gliori knygos „Vilke, kiek dabar valandų?“ pasinėrėme į pojūčių ir garsų pasaulį. Skaitymo metu  buvo naudojamos įvairios vizualinės, taktilinės ir kitokios sensorinės priemonės, teksto prasmė perteikiama pasitelkiant pojūčius (regą, klausą, lytėjimą ir pan.). 

„Aš bėgu 2024“

Siekdami paminėti Pasaulinę sveikatos dieną ir populiarindami bėgimo kultūrą dalyvavome sveikatinimo akcijoje „Aš bėgu 2024“.  Šios akcijos dalyviai, atsižvelgiant į jų amžių,  bėgo numatytą atstumą. Buvome visi patenkinti galėdami pasidžiaugti buvimu kartu ir drauge įveikę  paskirtą užduotį.

SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO „BE PATYČIŲ“

RESPUBLIKINIS PROJEKTAS

Gamtosauginis komitetas antrus metus iš eilės inicijavo projektą „Diena be popieriaus – dovana Žemei 2024“. Šio projekto tikslas – nors vienai dienai atsisakyti besaikio popieriaus vartojimo, populiarinti tvarumo idėjas. Prie projekto prisijungė 44 Lietuvos ikimokyklinių įstaigų pedagogai ir jų ugdytiniai, kurie organizavo STEAM veiklas, žaidė, tyrinėjo, kūrė DOVANĄ ŽEMEI ir savo veiklose nenaudojo popieriaus. Pedagogų išradingumas ir kūrybiškumas bei patirties sklaida leido vieniems iš kitų semtis idėjų, turtinti savo žinių ir gebėjimų bei kompetencijų bagažą.

13 klasės pamoka „Susipažinkime: vanduo“

Mokytoja Valda pravedė pedagogų bendruomenei 13 klasės pamoką „Susipažinkime: vanduo“. Mokytoja pristatė eksperimentus, žaidimus, skirtus vandens būsenų ir jų sąvybių  aiškinimui(si). Ši veikla  – viena iš įstaigos renginių, skirtų Žemės mėnesiui paminėti.

Apsilankymas UAB „Aukštaitijos vandenyse“

„Drambliukų“ grupės ugdytiniai  vyko į UAB „Aukštaitijos vandenys“.  Apžiūrėjome įmonės teritoriją, ji labai didelė ir tvarkinga, aplankėme įvairius objektus. Šios išvykos metu vaikai sužinojo, kaip vanduo atsiranda mūsų namuose, kokį kelią jam reikia nukeliauti, kokie yra vandens rezervuarai, kokiose patalpose yra valomas ir tiriamas vanduo. Ragavome vandens iš pačio giluminio gręžinio, kuris pasirodė įdomaus skonio :).

Kviečiame visus bendruomenės narius prisijungti prie aplinkosauginės akcijos

Kviečiame visus bendruomenės narius prisijungti prie aplinkosauginės akcijos

SUGEDO? NEBEREIKALINGAS? NEIŠMESK, O ATNEŠK“

Jei turite namuose susikaupusių nebenaudojamų elektrinių prietaisų, elektros ir elektronikos atliekų, atneškite juos į Panevėžio lopšelį-darželį „DRAUGYSTĖ“ II korpusą š. m. kovo 25-balandžio 5 dienomis. Adresas: Žemaičių g. 18.    Surinktas atliekas išvešime į UAB  „Atliekų tvarkymo centrą“. 

Įprotį rūšiuoti atliekas ugdome nuo vaikystės. 

Įstaigos Gamtosauginis komitetas

Žemės diena

Kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena. Įstaigoje vyko renginys - improvizacija ,,Bunda Žemė". Kartu su Saulute ir Gandru vaikai žadino Žemės gyventojus, meilę Žemei išreiškė dainelėmis, eilėraščiais, šokiais,  Žemę papuošė savo sukurtomis gėlėmis.