,,Sveikatiados iššūkis – pieno kokteilis!

Štai jau paskutinis šių mokslo metų ,,Sveikatiados" iššūkis. Tai ,,Sveikatiados iššūkis – pieno kokteilis!“ Kviečių jus dalyvauti šiame iššūkyje ir su ugdymo įstaigos bendruomene plakti pačius skaniausius ir sveikiausius pieno kokteilius!

Atskirų konkurso nuostatų ar papildomų reikalavimų nėra. Jūs siunčiate mums savo nuotraukas, filmukus bei grįžtamojo ryšio anketas, mes gautą turinį talpiname facebook paskyroje, kad visi galėtų pasidžiaugti jūsų pastangomis.

Konkurso metu jus vertina facebook draugai, o galutinį sprendimą dėl laimėtojų, atsižvelgus į facebook draugų balsus priima ,,Sveikatiados" komisija :)

Konkurso laikotarpis: balandžio 28 d. - gegužės 27 d.

Vadinasi, balsavimas vyksta ir grįžtamojo ryšio laukiame iki balandžio 27 dienos 17:00 val. (pirmadienis), prizininkus skelbiame gegužės 29 dieną (trečiadienį).

Susipažinkite su filmuku: https://youtu.be/ITkDquISe1g

Taigi, junkitės prie iššūkio ir parodykite visiems, kaip sekasi gaminti skaniausius ir sveikiausius pieno kokteilius. Kaip įprasta, laukiu jūsų organizuotų veiklų filmukų, nuotraukų bei aprašymų.

SĖKMĖS KONKURSE!

Sveikatiados iššūkis „SALDINTĄ GĖRIMĄ KEIČIU Į VANDENĮ“.

Įstaigos ugdytiniai, mokytojai, tėvai priėmė „Sveikatiados iššūkį – saldintą gėrimą keičiu į vandenį“. Pirmiausia vyresniųjų grupių vaikai ir mokytojai apsilankė pažintinėje ekskursijoje „UAB ,,Aukštaitijos vandenys“- susipažino su vandens gavyba Panevėžio mieste. Vandenį vaikai geria kasdien. Šįkart nusprendėme paragauti įvairių skonių vandens. Vaikai vandenį skanino šaldytomis uogomis, žolelėmis, daržovėmis. „Boružiukų“ grupės vaikai nusprendė, kad „skaniausias vanduo su apelsinu“. „Varliukų“ grupės vaikams patiko vanduo su mėtomis, o „Ežiukai“ išbandė vandenį su įvairiomis šaldytomis uogomis. Vaikai pastebėjo, kad vanduo būna skirtingų skonių, priklausomai nuo to, ką įdedi į vandenį.

Tačiau daugiausia teigiamų emocijų suteikė žaidimai ir eksperimentai su vandeniu. Įsijungė net patys mažiausieji, ankstyvojo amžiaus grupių vaikai.

„Sveikatiados“ iššūkis – saldintą gėrimą keičiu į vandenį.

Kviečiame įstaigos bendruomenę keisti įpročius ir troškulį malšinti vandeniu.

Skaninkite vandenį uogomis, vaisiais ar net daržovėmis.

Vasario 21 d. įstaigoje vyko „Sveikatiados“ viktorina-diskusija „Ką žinai apie sveikatą?“. Renginyje dalyvavo „Saulučių“ gr. vaikai. Viktorinos – diskusijos dalyvius supažindinome su šio renginio tikslais. Viktorinos dalyviai įtvirtino savo žinias apie sveikatą (sveikatą, sveiką mitybą, asmens higieną, saugų eismą), bei komandinio žaidimo dėka, mokėsi bendradarbiavimo ir turėjo gerą, aktyvų laiką. Atsakinėdami į klausimus priešmokyklinukai diskutavo tarpusavyje, priėmė bendrus sprendimus ir juos pristatė. Prieš pateikiant savo atsakymą, komandos turėjo atlikti aktyvias užduotis (5 kartus pritūpti, 10 kartų pašokti ir pan.). Visi dalyviai gavo prisiminimo dovaneles bei padėkos raštą.

20190221_094347
20190221_095037
20190221_095945
20190221_100837