Mieli tėveliai,

nuoširdžiai dėkojame už suteiktą paramą.

2 procentų GPM ataskaita už 2017 metus

2017 metais skyrėte 2 proc. GPM paramą mūsų įstaigai – 2461,10 eurai.

Kompiuteriai – 3 vnt.

945,00 eurų

Vaikų draudimo mokestis nuo nelaimingų atsitikimų

171,37 eurų

Įstaigos stojamasis mokestis
(į Gamtosauginių mokyklų dalyvius)

115,00 eurų

Dulkų siurbliai – 2 vnt.

250,18 eurų

VISO:

1481,55 eurų

Jūs prisidėtumėte prie darželio ugdymo(si) sąlygų gerinimo įstaigos viduje ir lauke. Norintys paremti mūsų darželį, tai gali padaryti pervesdami 2% GPM. Pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtus labdaros ir paramos bei gyventojų pajamų mokesčio įstatymus Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 2 d. gali pateikti mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 2 %) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal labdaros ir paramos įstatymą (pvz., darželiui, kurį lanko Jūsų vaikas). Išsamiau apie 2 % GPM (gyventojų pajamų mokestis) skyrimą paramai galite sužinoti interneto svetainėse: www.labdara-parama.ltwww.vmi.lt.

Kaip Jūs galėtumėte tai padaryti?

Šio pajamų mokesčio pervedimo tvarka yra nustatyta Lietuvos Respublikos finansų ministro. Patogiausias būdas – kreiptis į darželio grupės auklėtoją arba į administraciją, kur Jums bus pateiktas prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos ir paaiškinta kaip jį užpildyti. Arba Jūs galite tai atlikti ir elektroniniu būdu. Apie tai platesnę informaciją rasite Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklapyje http://deklaravimas.vmi.lt/. Tad Jums pakanka užpildyti pateiktą prašymą, įrašant būtinus duomenis apie remiamą įstaigą.

Direktorė Jurgita Ožekauskienė

Įstaigos rekvizitai prašymams dėl 2pajamų mokesčio pervedimo:

Paramos gavėjas: Panevėžio lopšelis-darželis „Draugystė“

Įstaigos kodas: 303130799

Adresas: Žemaičių g. 23, LT-36118 Panevėžys