„Boružiukų“ grupė įsijungė į respublikinį Vilniaus lopšelio-darželio „Coliukė“, organizuojamą projektą, lauko aplinkoje kūrybinio naratyvinio veiksmo savaitę „Pitagoro paslaptys 2020“. Projekto tikslas: panaudojant antrines žaliavas, nebenaudojamus daiktus ar prietaisus, konstruoti kuo įvairesnes, oro sąlygoms atsparias, erdvines-geometrines figūras, kurias vaikai galėtų palyginti, išmatuoti, suskaičiuoti jų kraštines bei kampus, sujungti ir kūrybiškai žaisti, eksperimentuoti. Vaikai susipažino su geometrine figūra- trikampiu. Kieme statė namus, dinozaurą. Matavo, koks jo ilgis, plotis. Įkėlė dinozaurą į medį, gal ten dinozauras, o gal namelis-medyje. Trikampis panašus į aitvarą, lėktuvą, sparnus, drugelį... Vaikai žaidė, statė, kūrė, matavo, lygino. Savo rankutėmis prisilietėme prie „Pitagoro paslapčių“.
trikamp
trikap
trikkm
ttrikm