Konkurse „Pietų kovos“ dalyvavo „Pūkuotukų“ grupės ugdytiniai. Vasario 25 d. vaikai buvo pakviesti keliauti į „Sveikų pietų šalį“ ir sudalyvauti viktorinoje bei mįslių ringe. Viktorinos metu aiškinomės apie dienos pietus, jų reikšmę žmogaus organizmui, nes tai pats svarbiausias dienos valgymo metas, nuo kurio priklauso likusios dienos žmogaus energija ir nuotaika. Išsiaiškinome, kad kiekvieną dieną svarbu valgyti sveikus ir sočius pietus, nepamiršti ir vandens. Kalbėjome ne tik apie sveikus produktus bet ir sveikus patiekalus. Mįslių ringo metu teko įminti mįsles apie daržoves ir vaisius. Siekdami įtvirtinti žinias, priešmokyklinukams pasiūlėme sudalyvauti konkurse ir savaitgalį drauge su tėveliais pasigaminti sveikus pietus. Sąlyga – pietų lėkštę nufotografuoti ir atsiųsti. Vaikai buvo labai aktyvūs. Smagu, kad atsiųstose nuotraukose dominavo tik sveiki maisto produktai ir patiekalai. Džiaugiamės, kad tėveliai padėjo įgyvendinti vaikams savo sumanymus ir idėjas.
makta 2
mankta
Ms sveiki piets
Ms sveiki piets...
skaist
viktorina1
viktorina 2