Vaikai ir jų tėveliai, mokytojos dalyvauja „Sveikatiados“ konkurse  – „Mano mėgstamiausias užkandis“.
Gaminome „Žemės riešutų užkandukus“,  desertą su vaisiais ir jogurtu, guminukus iš braškių, daržovių salotas, sveiką užkandį iš morkų, pomidorų, agurko, alyvuogių ir rikotos varškės, sutrintos su  česnaku, desertą su obuoliais. Jį pagardinome medumi ir cinamonu. Vėrėm įvairių vaisių vėrinukus, plakėm kokteilius su įv. uogom ir vaisiais, kepėm sausainius. Smagiausia buvo sudėlioti daržoves, vaisius ant duonelės, trapučių, panaudojant savo fantaziją ir kūrybiškumą. Taip gimė kiškiai, pelėdos, meškos ir kiti fantastiniai veikėjai. Pačių pagamintos sveikos ir spalvingos užkandėlės buvo gardžios ir greitai dingo iš lėkštučių! (atsisiųsti)

20220211_120836
eiuk gr. sveika...
mekui gr. sveik...
received_524610...