Savaitės eigoje su vaikais labai daug eksperimentavome su daržovėmis, tyrinėjome jas. Vaikams siūlėme panaudoti visus darželyje esančius išmaniuosius įrenginius (išmaniąsias lentas, kompiuterius, Bee-bot robotukus, šviesos stalus) įvairioms veikloms vykdyti. Statėme konstrukcijas iš pasirinktų detalių ( kaladžių, dėžių, tualetinio popieriaus ritinėlių, įvairių konstruktorių detalių), kuri išlaikytų įvairaus svorio daržovę. Gaminome daržovių žmogeliukus, gyvūnus. Statėme rampas ir ridenome skirtingas daržoves. Atlikome įvairius dailės darbelius skirtingomis technikomis. Daržoves svėrėme, matavome, suskaičiavome, rūšiavome pagal spalvą, dydį, formą, kiekį. Gaminome erdvines daržoves iš plus plus konstruktoriaus detalių, spalvoto popieriaus lapų ir kt. Stebėjome daržovių pjūvius, tyrinėjome vidų, lyginome sėklas, jų spalvas, formas. Jas kepėme, virėme, džiovinome. Aiškinomės, kurios daržovės vaikų yra pačios mėgstamiausios.

aniuk 1
aniuk4jpg
d.saulutsjpg
darzoviu steam ...
drambliukg
kaciuk789
kaciukai456
kikiai
kikiai 7jpg
paukteliai 2
pukuot 1
pukuot3
saulute
sauluts darzovi...
vabal12
vabal 14