Rekomendacijos
Dėl asmens apsaugos priemonių naudojimo apsisaugant nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijois) ne sveikaos sektoriaus institucijose (atsisiųsti)

Svarbi informacija auginantiems, globojantiems nepilnamečius vaikus: kaip pasiruošti blogiausiam scenarijui ?
(atsisiųsti)

Jei medicininės kaukės yra dėvimos, ULAC medikai pataria, kaip tinkamai jas naudoti:

• Jei medicininės kaukės yra dėvimos, ULAC medikai pataria, kaip tinkamai jas naudoti;
  •  prieš uždėdami kaukę, nusiplaukite rankas su vandeniu ir muilu arba dezinfekuokite su alkoholiniu rankų antiseptiku;
  •  kaukę reikia užsidėti kruopščiai, kad pilnai dengtų burną ir nosį ir surišti taip, kad tarp kaukės ir veido būtų kuo mažiau tarpų;
  •  dėvėdami kaukę, nelieskite jos rankomis;
  •  nusiimdami kaukę nelieskite rankomis pačios kaukės, tik raštelius;
  •  nusiėmus kaukę arba ją palietus, nusiplaukite rankas;
  •  pakeiskite kaukę nauja kuomet dėvima tampa drėgna;
  •  vienkartinių kaukių pakartotinai nenaudokite;
  •  panaudotas vienkartines kaukes po kiekvieno naudojimo išmeskite;
  •  niekada nenaudokite medžiaginių (medvilnės ar marlės) kaukių.

Panevėžio lopšelio-daržlio „Draugystė“ ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas (atsisiųsti)

GERA ŽINIA,
Panevėžio lopšelio-darželio „Draugystė“ grupių auklėtojos teikia rekomendacijas tėveliams, kaip organizuoti vaikų užimtumą.
Rekomendacijų ieškokite prisijungus musudarzelis.lt.

Kad namuose nebūtų nuobodu, kviečiu naudotis „Lavina LT“ sukurtomis nemokamomis užduotimis!

Jūs galite pasinaudoti idėjomis ar atsispausdinti paruoštas užduotis apsilankę Facebook „Lavina LT“ puslapyje:

Taip pat galite tapti „Lavina LT“ naujienlaiškių prenumeratoriais ir gauti nemokamas užduotis tiesiai į el.paštą.
ioje nuorodoje įveskite savo el.pašto adresą:

Bandant prisitaikyti prie pasikeitusios kasdienybės, tėvams kyla daugiau įtampos, nerimo ir klausimų nei įprastai. „Tėvų linijoje“ Paramos vaikams centro psichologai teiks nemokamas ir anonimines konsultacijas telefonu kaip įprasta – darbo dienomis 11–13 val. ir 17–21 val.

„Rekomenduosime, kaip susitarti dėl naujų taisyklių šeimoje ir brėžti ribas. Atsakysime į klausimus, kylančius dėl vaikų savijautos ir elgesio (nerimo, baimių). Labai kviečiame tėvus paskambinti, jeigu jie patys jaučia nerimą, sunku nusiraminti, kyla didelis pyktis, kuris išliejamas ant vaikų ir kitų šeimos narių. Beje, kaip anksčiau, konsultuojame ir visais vaikų auklėjimo klausimais”, – sako Paramos vaikams centro psichologė, „Tėvų linijos“ vadovė Jūratė Baltuškienė.

Daugiau informacijos – prisegtuke arba https://bit.ly/2TSlPEM
(atsisiųsti) (atsisiųsti)

DĖMESIO !

Dėl koronaviruso (COVID-19) Panevėžio lopšelyje-darželyje „Draugystė“

stabdomas ugdomasis procesas 2020-03-16 – 2020-03-27.

Branginame mūsų bendrystę,

esame atsakingi vieni už kitus ir linkime visiems sėkmės.

Direktorė Jurgita Ožekauskienė

DĖMESIO !

Dėl Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo (atsisiųsti)

Dėl COVID-19 prevencijos (atsisiųsti)

Dėl rankų higienos rekomendacijų (atsisiųsti)

Dėl masinių renginių (atsisiųsti)

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pateikta informacija apie korono virusą

(https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso)

Lopšelis-darželis „Draugystė“ tęsia dalyvavimą tarptautinėje Gamtosauginių mokyklų programoje. Aplinkosauginis ugdymas – viena iš prioritetinių įstaigos veiklos sričių.

Įvykdėme Aplinkosauginio švietimo fondo keliamus reikalavimus ir 2019-05-29 buvome apdovanoti antrąja Žaliąja vėliava ir tarptautiniu sertifikatu.

D Ž I A U G I A M Ė S  I R  D I D Ž I U O J A M Ė S

A č i ū gamtosauginio komiteto nariams ir visai įstaigos bendruomenei už gamtosauginę veiklą.

Gamtosauginio komiteto pirmininkė Daiva Margelienė

2019 m. gegužės 17 d. – 2021 m. gegužės 17 d.

Panevėžio lopšelis-darželis „Draugystė“ dalyvauja projekte „RENKUOSI SVEIKATĄ“
Projekto tikslas – gerinti vaikų fizinę ir psichinę sveikatą organizuojant sportines,
menines bei sveiką laisvalaikį skatinančias veiklas.

Informaciją apie Vaiko sveikatos pažymą, bei instrukciją kaip tėvai gali atsispausdinti pažymą ir/ar sugeneruoti ir persiųsit vaiko sveikatos pažymos kodą (atsisiųti).

Nuo 2018 m. birželio 1d. įsigalioja naujas Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos ministro įsakymo pakeitimas dėl vaiko sveikatos pažymėjimo, kuris nuo šiol bus tik elektroninis ir popierinio varianto tėvai įstaigai pateikti negalės (atsisiųsti).

Seksualinę prievartą vaikai dažniausiai patiria iš pažįstamų žmonių (atsisiųsti straipsnį)

DRAUGAUJAME SU ZIPIU

Vaikas iš prigimties yra jautrios sielos būtybė. Saugome, puoselėjame jį kaip didžiausią turtą, džiaugiamės vaiko šypsena, kiekvienu laimėjimu.

Kiekvieno mūsų laimei ir sėkmei gyvenime yra svarbi socialinė patirtis. Ši patirtis įgyjama vaikui bendraujant su kitais žmonėmis – šeimos nariais, bendraamžiais, auklėtoja, mokytojais ir kitais visuomenės nariais. Tačiau šiandieniniame gyvenime per mažai skiriame dėmesio vaiko savijautai, užmirštame pasiteirauti, kaip jis jaučiasi, kaip sekasi bendrauti su kitais žmonėmis, bendraamžiais.

Siekiant padėti vaikams įgyti gebėjimus įveikti kasdieninius sunkumus ir stresą, plėtoti jų socialinę kompetenciją, lopšelyje-darželyje „Draugystė“ įgyvendinama Tarptautinė programa „Zipio draugai“. Ši programa puikiai dera su priešmokyklinio ugdymo programa ir ją papildo.