musu darzelis prisijungimas
musu darzelis prisijungimas

STEAM veikla „Apvalus kaip kamuolys“

Kamuolys – mylimiausias vaikų žaislas. Vaiko dieną įstaigoje paminėjome organizuodami STEAM veiklas „Apvalus kaip kamuolys“. Vaikai ieškojo daiktų, panašių į kamuolius, kėlė klausimą, iš kokių grupėje esančių daiktų galima sukurti kamuolius? Siūlė idėjas, dėliojo apskritimo figūras iš žaislinių mašinėlių, panaudojo netgi telefonus, konstravo iš įvairių konstruktorių. Kieme žaidė su parašiutu, pūtė muilo burbulus ir aiškinosi, kodėl ne visi burbulai apvalūs. Skaniausias krepšinio kamuolys iš apelsino, sveikuoliškas – iš rabarbaro.

Visos teisės saugomos © 2024m. Panevėžio lopšelis-darželis „Draugystė“
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram