Sveikatiados ambasadoriai įstaigoje  pasiūlė vaikams priimti iššūkį  „Tuščia pietų lėkštė“. Vyresniųjų grupių vaikai įsitraukė į šį žaidimą, kurio metu vyko susitarimas, kad visą savaitę (lapkričio 21–25 dienomis) per pietus vaikai viską suvalgo ir lėkštėje nepalieka maisto likučių.   Paskatinimo prizais buvo apdovanoti vaikai, kurie laikėsi žaidimo susitarimų ir tie, kuriems pritrūko vieno žingsnelio iššūkiui įveikti.

 

 

  Sausio 12 dieną  dalyvavome ilgalaikio sveikos gyvensenos ugdymo  projekto „Sveikatiada“ paskelbtame konkurse „Užsiimk joga su Sveikatiada!“ ir suorganizavome Jogos užsiėmimus. Į užsiėmimus pakvietėme įstaigos „Saulučių“, „Pūkuotukų“, „Drambliukų“ grupių ugdytinius. Su vaikais išsiaiškinome: kas yra Joga? Kaip Joga – gerina  žmogaus laikyseną, lankstumą, judesio koordinaciją? Supratome, kad Jogos pratimai gerina žmogaus kraujotaką bei medžiagų apykaita, stiprina raumenis. Užsiimant joga, lavėja ne tik kūnas, bet pradeda keistis žmogaus mąstymas.


Užsiėmimus pradėjome atlikdami apšilimo pratimus. Vėliau dalyviai atidžiai stebėjo užsiėmimo organizatorių demonstruojamus pratimus ir stengėsi kuo tiksliau juos atlikti. Animuoto filmuko medžiaga suteikė šiam užsiėmimui žaismingumo. Staiga, visi vaikai, virto drugeliais! Turėjome gerą laiką kartu!

 

 

Gyvenk tvariau su „Sveikatiada“ (Idėjų paketas)

Veiklos planas 2022-2023 m. m. (atsisiųsti)

Projekto veiklų aprašymai 2022-2023 m. m. (atsisiųsti)

 

 

Visus didelius ir mažus kviečiame dalyvauti startuojančiame konkurse – „Mano mėgstamiausias užkandis!". Išbandykite savo jėgas naujame konkurse ir parodykite, kokius sveikatai palankius užkandžius verta valgyti užkandžių fiestoje! :)

Kaip smagu įsitraukti į užkandžių fiestą jums parodys Vilniaus lopšelio-darželio "Pilaitukas" bendruomenė, būtent jie tapo šio konkurso ambasadoriais ir pirmieji išbandė konkurso veiklas - sportavo su "Arimex" PISTACIJA, gamino bananų ir riešutų sviesto užkandį. Pažiūrėkite, kaip jiems sekėsi!

 

 

„Saulučių“ grupė