NAUJI METAI - NAUJAS „SVEIKATIADOS" KONKURSAS!

Visus didelius ir mažus kviečiame dalyvauti startuojančiame konkurse – „Mano mėgstamiausias užkandis!". Išbandykite savo jėgas naujame konkurse ir parodykite, kokius sveikatai palankius užkandžius verta valgyti užkandžių fiestoje! :)

Kaip smagu įsitraukti į užkandžių fiestą jums parodys Vilniaus lopšelio-darželio "Pilaitukas" bendruomenė, būtent jie tapo šio konkurso ambasadoriais ir pirmieji išbandė konkurso veiklas - sportavo su "Arimex" PISTACIJA, gamino bananų ir riešutų sviesto užkandį. Pažiūrėkite, kaip jiems sekėsi!

Sveikatai palankiai užkandžiauti šiais metais Jus kviečia ne tik ,,Sveikatiada", bet ir programos partnerė - riešutų ir džiovintų vaisių tiekėja „Arimex". Pasibaigus konkursui „Arimex" apdovanos net 6 geriausiai pasirodžiusių ugdymo įstaigų komandas!

O kad užkandžių idėjų Jums nepritrūktų, dalinamės "Sveikatiados" draugų "Nestoras maistas" komandos puikiais užkandžių receptais! Kviečiame išbandyti ir gaminimui rinktis „Arimex" riešutus bei džiovintus vaisius be pridėtinio cukraus.

Konkurso laimėtojai bus atrenkami pagal šiuos kriterijus:

• masiškumas – kuo didesnis veiklose dalyvaujančių vaikų skaičius, tuo tikimybė laimėti yra didesnė (masiškumo siekite saugiai, laikykitės saugaus atstumo);
  • sveikatai palankumas – laimėtojais taps tos ugdymo įstaigų komandos, kurių gaminami užkandžiai bus sveikatai palankūs;
  • originalumas – papildomų taškų gaus tos ugdymo įstaigos, kurių organizuotos veiklos ar jų pateikimas bus įdomus, skatinantis tai išbandyti ir kitus.

Primename, kad konkursui paruoštos medžiagos (nuotraukų, vaizdo įrašų, o svarbiausia, aprašymų su nurodytu ugdymo įstaigos pavadinimu) lauksime el. paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ! Visa gauta konkurso medžiaga bus talpinama ,,Sveikatiados" Facebook paskyroje - https://www.facebook.com/Sveikatiada

Konkurso laikotarpis SAUSIO 21 d. – VASARIO 28 d. Konkurso medžiagą priimama iki VASARIO 28 d. 17 val.

Laimėtojai bus paskelbti KOVO 7 d.

„Saulučių“ grupė