Gegužės 15 dienos popietę mūsų įstaigos ugdytiniai ir pedagogai dalyvavo Laisvės aikštėje renginyje „Šeimos dūzgės“. Meninio ugdymo mokytoja su ugdytiniais smagiai sukosi šokių sūkuryje, pedagogai kvietė į kūrybines dirbtuvėles. Ačiū už buvimą kartu ir bendrystę.





