„Ežiukų“ grupės vaikai ką tik baigė net tris mėnesius trukusią sensorinę kelionę! Projekto „Kalbame per pojūčius“ metu vaikai pasaulį ir kalbą pažino per realius išgyvenimus. Projekto vykdytojos logopedė Jurgita ir psichologė Jolanta džiaugiasi išaugusiu vaikų pasitikėjimu savimi, kur kas turtingesniu žodynu, geresniu savo emocijų pažinimu ir, žinoma, begale šypsenų! Pasaulį pažinti liečiant, uostant, girdint, matant ir ragaujant – kur kas įdomiau.













