Basų kojų dieną pradėjome kojų mankšta, kuri suteikė žvalumo ir energijos. Po mankštos grūdinome pėdutes, vaikščiodami taku, nuklotu įvairaus šiurkštumo ir dygumo paviršiais (akmenukais, kaštonais, kankorėžiais, smėliu ir t.t). Įveikėme skirtingus kliūčių ruožus, žaidėme kojų futbolą su balionais. išbandėme piešimą, laikydami pieštukus kojų pirštais. Džiaugėmės, kad šis renginys suteikė visiems naujų patyrimų ir džiugių emocijų.





