Šeimos dienos proga darželyje vyko šeimų sporto šventė „Sportuoju su šeima“, subūrusi vaikus, tėvelius ir pedagogus smagiam ir aktyviam laikui kartu. Šventė prasidėjo linksma mankšta. Po nuotaikingos mankštos šventės dalyviai išbandė jėgas įvairiose sportinėse rungtyse – kartu su tėveliais vaikai atliko užduotis ir draugiškai varžėsi tarpusavyje. Reikėjo pademonstruoti vikrumą, ištvermę, ir draugiškumą bei komandinę dvasią. Šventės metu netrūko šurmulio, šypsenų ir sportinio azarto, tačiau svarbiausia – džiaugėmės buvimu kartu ir prasmingai praleistu laiku su šeima bei bendruomene.
Šventės organizatoriams AČIŪ už nuostabią šventę, šventės dalyviams AČIŪ už laiką bendrystėje!








